O mnie

„Jestem nauczycielem tego co już potrafię,  a uczniem do tego czego jeszcze nie znam.”

B.K.S. Iyengar

 

TRENER PSYCHOLOGII BIZNESU, INSPIRUJĄCY MÓWCA, PSYCHOLOG, DORADCA, COACH (ERICKSON COACHING, PROVOCATIVE COACHING).

Doradca zarządów firm,  specjalista „resilience training”. Psycholog biznesu, licencjonowany trener z międzynarodowym doświadczeniem  w zakresie komunikacji, strategii, szkolenia trenerów, odporności na stres. Doświadczony i ceniony mówca. Specjalizuje się w warsztatach dla zarządów. Prowadzi autorskie projekty implementacji wartości w firmach. Właściciel firmy doradczo-szkoleniowej OTWARTE PRZESTRZENIE. Senior Trainer i Partner Grupy Firm Doradczych Values. Wykładowca Akademii Psychologii Przywództwa Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Values. Członek Rady Ekspertów ThinkTank.

Trener z wieloletnim doświadczeniem i praktyczną znajomością realiów biznesowych, korporacyjnych i managerskich. Prowadzi szkolenia, warsztaty, wykłady i konferencje. Do jego klientów należą zarządy, managerowie i pracownicy polskich i międzynarodowych firm.

Specjalizuje się w szkoleniach i całościowych projektach związanych z zarządzaniem, komunikacją, wprowadzaniem zmian i przygotowaniem na zmiany, współpracą w zespole, budowaniem relacji z klientem, sztuką wystąpień publicznych, zarządzaniem własną energią i radzeniem sobie ze stresem.
W swojej pracy opiera się na osiąganiu wysokiej efektywności przez orientację na cel i nastawienie na rezultaty przy zachowaniu spójności osobistej i spójności z wartościami i celami organizacji. Łączy poczucie humoru z głęboką pracą, a inspirację z praktyką.

Jako ekspert psychologii współpracuje z TVP, TVN, Polskie Radio „Trójka”, Radio PIN, Radio Bis, Dziennik, Manager Magazine, ThinkTank Magazine, Malemen.

Współtworzył ksiażki: „Wskazówki na drugi oddech” Jacek Santorski i partnerzy – autorski rozdział Tomka Jamroziaka o uważności i radzeniu sobie ze stresem oraz „Instrukcja obsługi człowieka” Grażyna Dobroń redakcje wywiadów z audycji w tym kilkunastu wywiadów z Tomkiem Jamroziakiem.