Testimonials

Tomasz uświadomił mi obszary, które determinują zachowania jednostki, więc również i moje. To z kolei pozwoliło na określenie słabszych i mocniejszych stron w odniesieniu konkretnie do mojej osoby. To pomaga. Staram się o tym pamiętać. Dystans i pozostawanie w harmonii, tak łatwe i tak trudne zarazem. Jednak można. Bardzo często to co wydaje nam się być się oczywistym, pozostaje nieznane.

Jerzy Mendala, Dyrektor Handlowy, Członek Zarządu w firmie Continental Opony Polska Sp. z o.o

Praca z Tomkiem jest zarówno przyjemnością jak i wyzwaniem. Cenię w Tomku profesjonalizm połączony z ciepłem i empatią. Jego wykłady inspirują, pobudzają do spojrzenia na temat z innej perspektywy, skłaniają do głębokiej refleksji. Jego warsztaty są profesjonalne, oparte na wiedzy, doświadczeniu i perfekcyjnie przygotowane. W naszych wspólnych projektach rozwój osobisty czy rozwój zespołu są niemal fizycznym doznaniem. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki poprawiają się relacje w zespole, pojawia się siła w każdym uczestniku a biznes, wokół którego się skupiamy staje się barwną przygodą.

BOŻENA LEŚNIEWSKA Wiceprezes Zarządu ds. Rynku Biznesowego Orange Polska

Tomek jest niezwykle doświadczonym Coachem, który w bardzo dobry sposób łączy swoja wiedzę teoretyczną z bogatą praktyką. Posiada niezwykłą intuicję biznesową, którą umiejętnie się dzieli ze swoimi klientami. Potrafi również nawet bardzo trudne sprawy pokazać w prosty sposób lub spojrzeć na nie z całkiem innej perspektywy. Do tego uczy również takiego sposobu komunikacji, który nadal jest klarowny ale jednocześnie bardzo dyplomatyczny i motywujący. Praca z Tomkiem pomaga dalej się rozwijać i podwyższać te umiejętności, które wymagają dalszego wsparcia.

MONIKA RUT General Manager Coty Beauty Poland & Eastern Europe

Od coraz większej grupy profesjonalistów wymaga się aktywności w sferze publicznej, czy będą to akcjonariusze, inwestorzy, klienci, czy media. Przy pewnym doświadczeniu w wystąpieniach publicznych można być albo urodzonym talentem, albo grafomanem, albo narcyzem. Dla niedoświadczonych, nieśmiałych, stremowanych i zakompleksionych wynaleziono Tomka Jamroziaka.

PAWEŁ POTOROCZYN Dyrektor Instytutu Adama Mickiewicza w latach 2008-2016, autor książki "Ludzka rzecz", Dyrektor Generalny SWPS

Miałem przyjemność korzystać z pomocy Tomasza jako mojego coacha. Jeśli ktoś myśli, że spotkanie z Tomkiem jest podobne do innych tego typu, to jest w błędzie. Jeśli chcesz spędzić bardzo efektywnie, ekstremalnie rozwojowo czas, to Tomek jest właściwą osobą do takiego spotkania. Jeśli jest ktoś kto może doświadczonemu managerowi powiedzieć coś, czego jeszcze nigdy nie usłyszał to właśnie Tomek. Jeśli nie zważasz na konwenanse i jesteś otwarty na bezpośrednią i szczerą do bólu komunikację, to Tomek jest właściwa osobą. Na samo wspomnienie naszej pracy - mimowolnie się uśmiecham. Na pewno jeszcze się spotkamy. Powiedzieć, że polecam współpracę z Tomkiem, to nic nie powiedzieć.

PAWEŁ LEWIT Dyrektor Sprzedaży, Sodexo Benefits and Rewards Services

Working with Tomasz is an intense journey that helped me to discover my strengths and weaknesses like never before. The focus is always on my personal development, and no excuses were accepted. Highly recommend for a forward-looking, positive coaching experience.

Patrick Carl General Manager Biopharma Poland & Baltics - ‎Merck Group

Tomek jest niezwykle doświadczonym coachem, który w bardzo inspirujący sposób przekazuje trudne treści, mobilizuje do zastanowienia się nad własnym działaniem, motywacjami i dalszymi kierunkami w pracy nad sobą. Potrafi właściwie komunikować się z najwyższą kadrą kierowniczą i zarządzającą, mając dobre zrozumienie biznesu i kontekstu rynkowego. Zarówno spotkania indywidualne, jak i warsztaty w grupie, miały dla naszej firmy korzystny wpływ na dalszy rozwój, wzmocnienie zespołu i efekty biznesowe.

Alina Lempa Prezes Zarządu IQS SP Z O.O.

Każde szkolenie prowadzone przez Tomka Jamroziaka przynosi nową wiedzę i umiejętności, które pomagają nam w poruszaniu się w życiu zawodowym i prywatnym. Plusy szkoleń prowadzonych przez T. Jamroziaka- lepsza komunikacja w zespole, lepszy kontakt z klientami zarówno zewnętrznymi jak i tymi wewnątrz firmy, łatwiejsze radzenie sobie ze stresem i lepsze planowanie pracy. Minusy- z każdym dniem coraz bardziej uzależniasz się od tych szkoleń i chcesz ich więcej i więcej.

Renata Rychlewska PR menager, Autostra Esksploatacja S.A.

Z perspektywy uczestnika programu („Misja Lider”) mogę potwierdzić jego dużą wartość, zarówno obszarze inspiracji z niego płynących, jak również rozwoju kompetencji liderskich. Jest to najlepszy program rozwojowy w jakim miałem okazję uczestniczyć na mojej dwudziestoletniej drodze zawodowej w pięciu różnych organizacjach sprzedaży. Tomasz, swoją duża wiedzą i doświadczeniem oraz osobowością i umiejętnościami trenerskimi, w dużej mierze przyczynił się do osiąganych dzięki programowi efektów. Jednym z nich jest mierzony co kwartał, stale rosnący, poziom zaangażowania zespołu sprzedaży.

Andrzej Kotfis Dyrektor Sprzedaży Orange Polska